Nejnovější recenze ze sekce Masážní křesla

Homcom TV křeslo s masážní a tepelnou funkcí krémová

Homcom TV křeslo s masážní a tepelnou funkcí krémová

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Renča

Přidáno: 9. dubna 2024

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Pohodlné,dobře se v něm sedí.Zatim jsme spokojeni.

Masážní křeslo zkouším od dodání teprve třetí den, ale už nyní jsem spokojená. V rychlosti jsem vyzkoušela většinu masáží a těším se jak si budu vybírat masáže podle toho, jak se budu cítit.

Goleto Masážní křeslo FIT s podnožkou hnědé

inSPORTline Scaleta

inSPORTline Scaleta

Přidáno: 29. února 2024

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Opravdu výborná masáž. Jsme velice spokojení.

Dali jsme na recenze a opravdu jsme nebyli zklamání. Masáž velice příjemná. Na wellnesu jsme vyzkoušeli dražší masážní křesla, ale toto se jim vyrovná.

inSPORTline Carlita šedá

inSPORTline Carlita šedá

Přidáno: 28. února 2024

(naposledy upraveno 6. března 2024)

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• výhoda pro dobrou kondici
RSROYAL 4D Masážní křeslo LCD displej v ČJ RS-3570/šedá-bílá

RSROYAL 4D Masážní křeslo LCD displej v ČJ RS-3570/šedá-bílá

Ověřený zákazník Rskresla.cz Iv

Přidáno: 23. února 2024

(naposledy upraveno 23. února 2024)

Zakoupeno v Rskresla.cz

Aby má první recenze nevyznela tak, ze nejsem s křestem spokojena, to tak vůbec není. Nemohla jsem se ho dočkat a jestli zrovna mám smůlu, ze je v křesle nějaká chyba, to se nedá nic delat, vždyť to se muže stát Bylo mi hned po chvilce, kdy jsem na možnou vadu upozornila, voláni pan z RS sdělil, ze není problem a křeslo vyměnit. Křeslo mám teprve druhy den v provozu a jsem s nim spokojena, je to boží, kdyz si do nej jdete telo zrelaxovat a napravit ho. Naši kamarádi mají vyšší řadu a taktéž spokojenost, u nich jsem kreslo poprvé vyzkoušela a učarovalo me a analýzou dat od dalších výrobců masazni h křesel je RS nejlepsi na trhu. Nabízí kvalitu za rozumnou cenu. Dekuji

Halmar Pulsar 2 béžová látka

Maxxus Masážní křeslo MX 7.1 hnědá champagne

Ověřený zákazník GorillaSports Feďa

Přidáno: 19. února 2024

Zakoupeno v GorillaSports

Za tuto cenu velmi kvalitní výrobek.

Insportline Numana černá

Insportline Numana černá

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 4. února 2024

• Křeslo se mi moc líbí, hlavně velký výběr přednastavených masážních programů a možnost nastavení vlastní masáže.
  • Skvělé je i to, že se nemusí před masáží posunovat do prostoru, takže může být trvale na jednom místě.

Catini Vintage béžové Nb06115

Catini Vintage béžové Nb06115

Ověřený zákazník Avenberg.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. ledna 2024

(naposledy upraveno 24. ledna 2024)

Zakoupeno v Avenberg.cz

Křeslo splnilo očekávání. Jenom se mi nelíbí, že nebyla zaslána faktura, ani přez urgenci!

inSPORTline Mateo

inSPORTline Mateo

Přidáno: 16. ledna 2024

(naposledy upraveno 16. ledna 2024)

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Namasíruje opravdu celé tělo. Přes detailní nastavení lze vybrat intenzitu v každé partii těla.
  • Ocenil bych dotykovou obrazovku nebo tlačítka v češtině, ale to není taková nevýhoda

Doporučuji pro lidi kteří trpí bolestmi svalů. Po tréninku nebo po dlouhém dni masáž opravdu pomůže a člověk se cítí lehčí. Velký počet masážních polštářů je obrovskou výhodou

Ověřený zákazník Rskresla.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. ledna 2024

Zakoupeno v Rskresla.cz

Jsem s křeslem spokojeny a všem ho doporučuji .Užasný relax a pohoda.

Halmar Matador béžové

MADDiamond MD-18/3-OH-MS hnědá - koženka

MADDiamond MD-18/3-OH-MS hnědá - koženka

Ověřený zákazník Zdravotnické potřeby Ověřený zákazník

Přidáno: 18. prosince 2023

(naposledy upraveno 6. ledna 2024)

Zakoupeno v Zdravotnické potřeby

• křeslo fuguje ok.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

Přidáno: 15. prosince 2023

• design
  • světelné prvky
  • jednoduché na ovládání
  • dotyková obrazovka s rychlou odezvou
  • nízká hlasitost
  • základní intenzita je na mě příliš, ale dá se jednoduše snížit

Pokud máte sedavé zaměstnání, křeslo Damico Vento pro vás bude skvělým parťákem. Nejen, že v interiéru vypadá skvěle, ale především skvěle plní svoji funkci. Na výběr máte z několika programů a křeslo se postará téměř o každou část vašeho těla. Intenzita příkopů je na mě někdy příliš, ale dá se jednoduše snížit. Křeslo má i krásné podsvícení a přestože je větší, doporučila bych ho do každé kanceláře či větší domácnosti. Oblíbila jsem si i dotykovou obrazovku, která má velmi rychlou odezvu a vše je tak uživatelsky velmi přívětivé. Když spárujete s telefonem, lze si přímo z křesla pustit i relaxační hudbu pro kompletní zážitek.

Ověřený zákazník Testuj.to Dominik

Přidáno: 8. prosince 2023

• Dotykový tablet k ovládání
  • Jednoduchost
  • Led podsvícení a luxusní design
  • Zabudované reproduktory s bluetooth

Masážní křeslo Damico Vento je skvělý pro relaxaci a odreagování po náročném dni. S více než deseti programy masáží od krku až po chodidla a možností individuálního nastavení intenzity si každý uživatel najde to svoje! Kvalitní materiály a precizní zpracování zaručují dlouhou životnost. Funkce vyhřívání a vibrací dodávají další relaxační zážitek. Elegantní kožený design a extrémně pohodlné polstrování je prostě luxus. S Damico křeslem se masáž stává rituálem po náročném dni.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

Přidáno: 8. prosince 2023

• intuitivní ovládání
  • dotykový dispej
  • luxusní vzhled s podsvícením
  • zabudovaný reporduktor
  • množství masážních programů
  • přizpůsobení se na každé tělo

Masážní křeslo Damico Vento působí naprosto luxusním vzhledem. Disponuje dotykovým displejem, ovládacím panelem na područce, podsvícením a béžová kůže se zlatými a dřevěnými detaily opravdu vytváří premium feel. Samotné ovládání křesla je velmi intuitivní. Vše co křeslo potřebuje, nebo dělá je zobrazeno na dispeji v češtině. Máte na výběr z několika přednastavených programů, u kterých si můžete upravit intenzitu dle libosti a pustit si k tomu svoji relaxační hudbu přes telefon. Křeslo si naskenuje vaše tělo a přizpůsobí masáž vaší "velikosti". Kromě klasických částí jako jsou krk, záda a hýždě umí i skvěle namasírovat i ruce a samotná chodidla. Doporučuji i do každé kanceláře jako pracovní benefit! Je super vidět blažené tváře spolupracovníků alespoň jednou za den. :-D

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Přidáno: 4. prosince 2023

• Design
  • Možnosti volby masáže
  • Cena vs výkon
  • Zabudovaný repráček
  • Zabere hodně prostoru

Tohle masážní křeslo je skvělé a stačí 20 minut, abyste se totálně uvolnili a zrelaxovali. Ocenila jsem možnost nastavit si intenzitu masáže a také části těla, na které se chcete zaměřit. V křesle je zabudovaný reproduktor, což znamená, že si během masáže můžete pustit i svoji oblíbenou hudbu, paráda.

Ověřený zákazník Testuj.to Michal

Přidáno: 4. prosince 2023

• intenzita
  • design
  • kvalita výrobku
  • možnosti nastavení
  • bluetooth propojení
  • těžké

Křeslo jako let první třídou s Emirates. Pro mě je podstatná intenzita, mam téměř 190cm a vážím 100kg a většina domácích masírovátek mi nestačí. Tady si zapnu funkci 3D a prohýbam se jak proutek a občas i slza ukápne. Stroj funguje absolutně skvěle, pomáhá mi i s dekompresí páteře a uvolněním plotýnek. Je to bytelný stroj, s hezkým designem. Potažený ekokůží, ze strany podsvícený a pro úplný relax si můžete propojit i repráčky zabudované v křesle s telefonem a užít si opravdu relaxační masáž od nohou až po krk. Cena je vysoká, ale ten zážitek za to stojí. A u masáží je důležitá i pravidelnost a oproti masérce se tady o termín tahám jen s manželkou :D.

Ověřený zákazník Rskresla.cz Zelená

Přidáno: 26. listopadu 2023

Zakoupeno v Rskresla.cz

• Snadné ovládání, spoustu programů, pěkný design

Zobrazuji 1 - 20 ze 172 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...9