RSROYAL Masážní křeslo 4D - RS-1310/B masážní křeslo pro regenerační masáž těla

TOP 16 v kategorii Masážní křesla

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

RSROYAL Masážní křeslo 4D - RS-1310/B masážní křeslo pro regenerační masáž těla

100 %
KŘESLO VŽDY ZAVÁŽÍME A MONTUJEME KŘESLO JE MOŽNÉ VYZKOUŠET V NAŠEM STUDIU PROVÁDÍME ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS   Možnost masáže celého těla v rámci 24 automatických...
149 990 Kč
Doprava 990 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka Rskresla.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchodu990 Kč100 % • 26 recenzíDalší informace

Popis produktu

KŘESLO VŽDY ZAVÁŽÍME A MONTUJEME KŘESLO JE MOŽNÉ VYZKOUŠET V NAŠEM STUDIU PROVÁDÍME ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS   Možnost masáže celého těla v rámci 24 automatických...

Parametry produktu

Výrobce
Materiál potahu
polyuretanový elastomer
Typ masáže
4D
Styl
moderní
Vyhřívaná
ano
S opěrkou hlavy
ano
Dvoumístná
ne
Trojmístná
ne
Čtyřmístná
ne
Výška
125 cm
Šířka
86 cm

Recenze

 • , zakoupeno v Rskresla.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • nad očekávání ,nadstandartní provedení a funkce
  • Masáže opravdu pro každou příležitost a osobu díky scanu postavy
  • Výběr z mnoha přednastavených masáží
  • Vlastní možnost nastavení jednotlivých úkonů
  • U každé masáže lze nastavit intenzitu
  • Vyhřívání zad i nohou

  Křeslo ,které se může řadit na vrchol,poměr cena/výkon ,je perfektní .Křeslo je prostě top .

Parametry produktu

Výrobce
Materiál potahu
polyuretanový elastomer
Typ masáže
4D
Styl
moderní
Vyhřívaná
ano
S opěrkou hlavy
ano
Dvoumístná
ne
Trojmístná
ne
Čtyřmístná
ne
Výška
125 cm
Šířka
86 cm

Popis produktu

KŘESLO VŽDY ZAVÁŽÍME A MONTUJEME

KŘESLO JE MOŽNÉ VYZKOUŠET V NAŠEM STUDIU

PROVÁDÍME ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS  

Možnost masáže celého těla v rámci 24 automatických programů, nebo manuálně jednotlivých částí

Křeslo provádí automatickou kontrolu pozice ramen, šíje, chodidel, ale i váhy, výšky a tvaru páteře masírovaného a přizpůsobuje své masážní programy postavě klienta

Taktéž je možno provést manuální nastavení jednotlivých pozic pro co nejpříjemnější masáž

Funkce Zero-Gravity, která napomáhá jak uvolnění, tak i síle a účinnosti masáže a rozproudění krevního oběhu

Křeslo umí používat protahovací techniky používané při Thajských masážích

Délka masážních cyklů volitelná, 10, 20 nebo 30 minut

Samostatné masážní hlavice pro obě lýtka a dva masážní válce pro chodidla

Vyhřívací prvky z uhlíkových vláken pro záda i pro lýtka, maximální teplota 52°C

Možnost plnohodnotné kontroly křesla přes ovládací tablet s nabídkou všech možností křesla

Malý ovládací panel s nastavovacími tlačítky a ovládacím kolečkem

Odnímatelný polštář pod záda. S její pomocí je možno upravit jemnost dotyku u masáže zad

Možnost připojení vestavěných stereo reproduktorů na Vaše Bluetooth zařízení a přehrávání hudby

Křeslo je vybaveno kapsou pro bezdrátové nabíjení telefonu

Křeslo je také vybaveno USB portem pro nabíjení drátové

Křeslo je vybaveno tématickým podsvícením

 • Výkon: 120W
 • Rozměry po sestavení: délka 164 x šířka 86 x výška 125 cm
 • Délka pojezdu masážní hlavice zad: 135 cm
 • Nastavitelný pojezd u chodidel: 16 cm
 • Nosnost pro masáž: 140 kg
 • Váha: 153 kg
 • Materiál potahu: Polyuretanový elastomer

Přístroj je určen pro stimulační masáže, nejedná se o lékařské vybavení pro léčbu nemocí.

Funkce relaxačního křesla a masážní programy

Funkce Zero-Gravity

Inteligentní 4D masážní mechanismus 20+4 fyzioterapeutické procedury celkem  4 masážní válce na masážní hlavici zad 2 masážní válce pro každé chodidlo

Masážní hlavice pro lýtka 98 masážních airbagů 2 vyhřívací karbonová tělesa: Záda, Lýtka. 52°C - max. výhřevná teplota

Křeslo má schopnost protahování těla takové, jaké je používáno v Thajské masáži

Manuální ovládání masáže jednotlivých částí těla na ovládacím tabletu nebo tlačítkovém panelu 4D Masážní mechanismus pro záda a šíji

Je očividné, že každý jsme trochu v jiném stavu fyzicky, liší se naše svalová hmota stejně tak i tonus. Tedy co se týče masáže zad, tak v závislosti na fyzickém stavu jednoho každého z nás, se budou pozice svalů vůči jediným hlavním bodům, které je počítač masážního křesla schopen vzít v potaz jako základ, tedy rovinu posedu a krční páteř, podstatně lišit. A s pozicemi svalů i akupresurní body, a s těmi dosti výrazně i pozitivní efekt celé masáže. A některá křesla mají logiku masážních programů nastavenu tak, že na akupresuru nedbají a jejich programy jsou takzvaně "sportovní masáž", která má v zásadě jen rozproudit krev. Sportovní masáže jsou založeny na předpokladu, že masírovaný, je v jádru aktivní sportovec a potřebuje vlastně jen povzbudit, a hurá na hřiště. Využívá-li masáž akupresurních bodů, má možnost v těle povzbudit fungování jednotlivých orgánů, díky jejich návaznostem v rámci nervového systému na určité svalové skupiny a lymfatické uzliny. Neboli masáž má šanci do určité míry i cíleně léčit, ne jen stimulovat organismus rozprouděním krevního oběhu.  

Jedna z mnoha luxusních vlastností masážního křesla RS-1310 je to, že se jeho výrobci rozhodli nepřehlížet důležitost akupresurních bodů. Děje se to na základě zaměření přesné pozice ramen, zjištění váhy a výšky masírované osoby.

Fixace pozic ramen je klíčová hlavně pro přesný výpočet pozic svalů ramen a lopatek, které bývají u mnoha lidí svalovou skupinou, ve které se hromadí únava a bolest. Masáž těch správných drah podél trapézového svalu a zdvihače lopatek, může být po dlouhém dni plném stresu a námahy, přesně tím co s vás odplaví únavu a vynese na povrch ztracenou energii. A poté může začít akupresurní masáž která tuto energii roznese přesně tam, kam si zvolíte.

Na základě nastavení přesné pozice ramen, si masážní křeslo zkalibruje pozice jednotlivých akupresurních drah a s nimi přesné trasy, po kterých budou putovat válečky masážního křesla během 20 různých masážních programů. Válečky mají natolik sofistikovaný podpůrný systém, že jsou schopné zaujmout jakoukoli pozici, či trasu tak, aby vyhověly kterékoli postavě. Neboli by se dalo říci, že křeslo nemá 20 masážních programů. Každá masáž jedinečná.  

Manuální ovládání masážního křesla, jeho funkcí a programů

Jedním hlediskem kvality masáže je míra, nakolik se masér je schopen přizpůsobit potřebám klienta. Dalším je pak rozsah nabízených služeb. Přizpůsobivost křesla jsme popisovali výše. Přes přesnou detekci postavy jsou určeny akupresurní body daného člověka. Na akupresuru je vyžadován specifický styl doteku, aby se nervová zakončení měla šanci aktivovat, rozhýbat a poslat vitální impulzy na své druhé konce, které se mohou nacházet ve žlučníku, játrech, nebo v jiných důležitých místech. Naše masážní křeslo má schopnost používat následující typy doteků: Dva typy hnětení, dva typy poklepu, dva typy popleskání a konečně styl doteku zvaný tuina či tchuejná, což je speciální typ doteku vycházející z východní medicíny, vyvinutý na základě masážních zkušeností předávaných po celá staletí. Tuina je právě ten typ doteku, který se používá při masáži zaměřené na akupresurní body. Teprve pak má tato speciální masáž nejlepší účinky. A poté je křeslo vybaveno vyhřívacími prvky, které jsou také schopny rozhýbat krevní oběh podobně jako masáž. A konečně má křeslo na stehnech a lýtkách nafukovací vaky, kterými je také schopno jak zahřát, tak i masírovat. Možnosti jsou opravdu široké.  

Jedním kliknutím do beztížného stavu

Umíte v bazénu nebo na moři splývat? Lehnout si do vody jako do postele, s přední částí obličeje nad hladinou, dýchat nosem, ušima do kterých se vám dostala voda, poslouchat zvuky pod vodou, třeba vzdálený šelest kamínků, jak vlny prohání písek na pláži? Nebo vzdálené výkřiky dětí a duté údery, jak skáčou ze stupínků do bazénu? Masážní křeslo A-1310 má funkci, která přináší přesně toto. Beztížný stav, jako při ponoření do vody. Není tedy třeba o RS-1310 přemýšlet jen jako o masérovi, ale lze jej použít i pro obyčejný spánek, relaxaci. Navíc, k funkci Zero Gravity, si můžete pustit i váš oblíbený playlist, který si přes Bluetooth pustíte do stereo reproduktorů křesla. A navíc si k tomu v křesle ještě můžete nechat bezdrátově nabíjet telefon. Tedy například, pracujete-li v režimu Home Office, a víte-li, že za hodinu máte online konferenci, na kterou musíte být extra fresh, tak můžete křeslo využít k rychlému zdřímnutí si, například za doprovodu Chopina, nebo jiné uklidňující hudby. Křeslo je všestranné, je jen na Vás, jak jej použijete ke zlepšení svého fyzického či duševního blahobytu.  

Zpracování křesla RS-1310 a ovládací prvky

Stejně jako všechna ostatní masážní křesla v našem obchodu, i toto křeslo je ovládáno dedikovaným tenkým tabletem, kde si můžete nastavit vše od konkrétního programu, přes nastavení hlasitosti hudby, síly a délky masáže, masážní pozice, vyhřívání ... a všeho ostatního. Tento tablet je umístěn na levé straně křesla a je snímatelný. 

Kolečko a tlačítka, ovládání druhé

Druhý prvek, pomocí kterého můžete křeslo snadno ovládat, je panel s kolečkem a tlačítky, umístěný tam kde máte při masáži špičky prstů pravé ruky. Zde si můžete, poté co se s ovládáním seznámíte, nastavovat parametry probíhající masáže bez nutnosti vyndavat ruku z rukávce a přepínání obrazovek na tabletu. Kousek za tímto ovládacím panelem je pak kapsa pro bezdrátové nabíjení telefonů.    

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %
průměr z 1 hodnocení
5
1 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v Rskresla.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • nad očekávání ,nadstandartní provedení a funkce
  • Masáže opravdu pro každou příležitost a osobu díky scanu postavy
  • Výběr z mnoha přednastavených masáží
  • Vlastní možnost nastavení jednotlivých úkonů
  • U každé masáže lze nastavit intenzitu
  • Vyhřívání zad i nohou

  Křeslo ,které se může řadit na vrchol,poměr cena/výkon ,je perfektní .Křeslo je prostě top .